HANNASAKI Ultraslim tropic, 50 g

Kód: 266
157 Kč
Skladem

Hannasaki Ultraslim tropic – směs červeného čaje, ananasu, papáji a manga. Bez konzervačních látek a chemických přísad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs obsahuje kvalitní fermentovaný červený čaj – Pchu-er, v Číně nazývaný také císařský čajovník. Jeho účinky jsou všeobecně známé. V tradiční čínské medicíně je Pchu-er velice ceněn a jako vzácná sorta čaje byl běžnému člověku nedostupný.

Přidané sušené ovoce – ananas, mango a papája a přírodní aromata (vyráběná patentovanou technologií ze sušeného ovocného nektaru a želatiny), významným způsobem podporují účinky červeného čaje a zároveň zlepšují chuť a aroma čaje.

Dle legislativy EU je možno uvádět pouze tato zdravotní tvrzení:
kontroluje tělesnou hmotnost – způsobuje přirozenou obranyschopnost – povzbuzuje psychickou i fyzickou stimulaci – udržuje normální hladinu cholesterolu a glukózy v krvi – působí na normální činnost srdce a oběhového systému – působí na normální stav kostí a pokožky – působí jako antioxidant – podporuje metabolismus, dentální zdraví, koncentraci i kvalitní spánek

Tento čaj vhodně doplňuje pitný režim k zeleným čajům.

Čaj je možno popíjet v průběhu celého dne až do 17 hodiny (týká se zejména těch, kteří trpí nespavostí), nemá žádné vedlejší účinky a není návykový.

Sedlinu lze po vypití prvního nálevu zalít opakovaně. Získá se opět plnohodnotný nálev stále příjemné chuti a vůně a navíc se dvojnásobně zvýší užitná hodnota čaje. Použitou sedlinu nevyhazujte, ale nařeďte a použijte na zalévání pokojových rostlin či zahrady. Budete překvapeni pozitivní změnou růstu.

Čaj se může používat i zevně jako pleťová voda, na osvěžení unavených nohou, na regeneraci pokožky spálené sluncem apod.

Drcením čajových lístků vysoké kvality se získá nápoj daleko silnější – vydatnější. Díky tomu stačí na jeden hrnek 1/2 lžičky čaje (lžička připojena).

Aby kvalita a aroma vydržely co možná nejdéle, je čaj balen v ochranné atmosféře do speciálních trojvrstvých sáčků, které jsou hermeticky uzavřeny. Vnitřní vrstva je tvořena potravinářskou fólií.

Složení:

Pchu-er (60%), ananas (25%), papaya (5%), mango (10%).

Příprava:

Jednoduchá příprava jako český „turek“. 1/2 lžičky nasypeme do hrnku běžné velikosti. Zalijeme horkou vodou. Čaj není třeba scedit. Po vypití je možno zalít sedlinu ještě jednou – vznikne čaj jemnější chuti, avšak stále s vysokým obsahem účinných látek.

 

NajduZboží.cz