Mladý ječmen BIO 80 g

Kód: 575
Neohodnoceno
198 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Nápoj z mladých výhonků ječmene patří k nejoblíbenějším doplňkům stravy poslední dekády. Jde o bohatý zdroj přírodních vitaminů, minerálů a aktivních enzymů s pozitivním vlivem na celkovou vitalitu organismu a dalšími příznivými účinky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Mladý ječmen je nápoj z výhonků ječmene, které jsou pěstovány v bohatých sopečných půdách Nového Zélandu, v oblastech s vysokou mírou slunečního svitu. Sklízeny jsou při dosažení výšky 20 cm, tedy ve chvíli, kdy v nich probíhá vysoké množství biochemických reakcí. To vše dělá z mladého ječmene vynikající zdroj živin v přírodní formě.Mladý ječmen je nejen bohatým přírodním zdrojem vitaminů a minerálů, ale najdeme v něm i vysoké množství aktivních enzymů (obsahuje jich více než dvacet druhů), chlorofyl či vlákninu.Výhonky mladého ječmene se suší šetrným způsobem, který zaručuje zachování maximálního obsahu živin. Poté se melou na prášek, jenž se využívá k přípravě nápoje s mnoha pozitivními účinky. Při výrobě se nepoužívají žádné konzervanty, stabilizátory ani jiné chemické látky. Mladý ječmen je často užíván v rámci jarních detoxikačních kúr či jako doplněk redukčních diet. Pro své celkové tonizační účinky je však vhodný téměř pro každého v kterémkoliv období roku

Doplněk stravy, s cukrem a sladidlem.

Složení:

Prášek ze sušeného mladého ječmene (produkt ekologického zemědělství).

Příprava:

Zamíchejte s ovocným džusem nebo jiným oblíbeným nápojem.

Doporučené dávkování:

 1-2 čajové lžičky denně

 Upozornění:

 Výrobek není k používání jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 Skladování:

Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v teple a suchu.

Hmotnost: 80g
NajduZboží.cz