Zelená zahrada

Ubytování v našem apartmánu Zelená zahrada se nachází v obci Lipová u Šluknova, v nejsevernější části České republiky. Obec Lipová se v roce 2019 stala vesnicí roku a je zde opravdu příjemné a klidné místo uprostřed přírody, obklopené lesy s téměř nedotčenou krajinou, vhodné pro všechny, kteří si chtějí odpočinout a zrelaxovat.

 

Díky své poloze, na okraji Českého i Saského Švýcarska jsou zde možnosti aktivního odpočinku, vzhledem k velkému množství turistických i cyklistických tras. Apartmán je ideálním výchozím bodem pro návštěvu nejsevernějšího bodu České republiky. V dochozí vzdálenosti je samoobsluha s potravinami a na kopci, kousek od apartmánu, i restaurační zařízení.

Ve vesnici je možné navštívit infocentrum, v místním zrekonstruovaném podstávkovém domě, jež je typickým příkladem architektury Šluknovska. Zajímavým faktem, který si můžete přečíst i na stránkách obce, je to, že na katastru obce v poslední době ledové končil severský ledovec a v lesích nacházíme tzv. bludné kameny pocházející ze Skandinávie.

Pokud se k nám budete chystat s pejskem, rádi ho uvidíme, ovšem berte v potaz, že na sdílené zahradě se bude vyskytovat i náš pes plemene bílý švýcarský ovčák. Je milý, lidí se spíše bojí, s pejsky je kamarád. Děkujeme za pochopení!

Ozvěte se mi

Navštivte nás
Mlýnská 166, 407 81 Lipová

Zavolejte nám
+420 774587218

E-mail

serena20@post.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát.

Obrázky poskytl Pexels

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!