Apartmán "Zelená zahrada"

Kuchyň s kompletním vybavením

Plně vybavená kuchyň - sklokeramická deska, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar na kapsle Tassimo (je potřeba dovézt vlastní kapsle, případně je možnost zakoupit je od majitele). Samozřejmostí je základní vybavení kuchyně nádobím.

 

Ložnice s čtyřmi lůžky

Hlavní místností apartmánu je ložnice, ve které se nachází 4 lůžka, z toho je dispozici 1 dvojlůžko, a 2 samostatná lůžka, na vyžádání je možnost dětské postýlky. V ložnici je také jídelní kout, úložné prostory a televize. Vytápění objektu je zajištěno ústředním topením.

 

Sociální zařízení se sprchovým koutem

V sociálním zařízení se nachází sprchový kout, umyvadlo, záchod, žebřinové topení pro sušení ručníků. Teplá voda je ohřívána elektrickým bojlerem.

 

Samostatný vchod do apartmánu

Samostatný vchod do apartmánu poskytuje větší soukromí a nezávislost pro obyvatele. Je zde možnost uschovat kola, případně jiné vybavení

Možnost ubytování se psem

Pokud se k nám budete chystat s pejskem, rádi ho uvidíme, ovšem berte v potaz, že na sdílené zahradě se bude vyskytovat i náš pes plemene bílý švýcarský ovčák. Je milý, lidí se spíše bojí, s pejsky je kamarád. Děkujeme za pochopení!

Přístup do zahrady

Na zahradě je posezení pod markýzou s možností zapůjčení grilu. 


Sociální zařízení je součástí apartmánu, nachází se v něm sprchový kout, umyvadlo, záchod, žebřinové topení pro sušení ručníků. Teplá voda je ohřívána elektrickým bojlerem.

Vytápění objektu je zajištěno ústředním topením,.

Parkování je možné přímo za domem, jedno parkovací stání lze vyhradit i na krytém stání vedle chalupy. Maximální počet parkovacích míst je 2.

Ve vesnici se nachází samoobsluha a dvě restaurace, kde je možno domluvit stravování. Přímo v apartmánu stravování zajišťováno není.

V apartmánu je k dispozici základní vybavení, viz výše. K dispozici je televize, samozřejmostí je WiFi připojení. V přízemí budovy je možnost uložení kol. Na zahradě je posezení pod markýzou s možností zapůjčení grilu.

Ozvěte se mi

Navštivte nás
Mlýnská 166, 407 81 Lipová

Zavolejte nám
+420 774587218

E-mail

serena20@post.cz

Přihlaste se k odběru novinek

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát.

Obrázky poskytl Pexels

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!